•  Записатися на прийом
 •  Запитання лікарю-стоматологу
РЕЖИМ РОБОТИ
Понед. – П’ятниця 9:00 – 21:00
Субота 10:00 – 17:00
Неділя за записом
ЗАПИСАТИСЯ НА ПРИЙОМ
 
ЗАПИТАТИ ЛІКАРЯ
 

Про нас

Завдання клініки Академічна стоматологія - забезпечити якісне лікування за рахунок високого рівня кваліфікації лікарів та матеріально-технічної оснащеності з метою розвитку довгострокових, чесних і взаємовигідних відносин з Пацієнтами, які нам довірились.

Керівництво

 • Головний лікар +

  Головний лікар
  Олексій Віталійович Біда
  14 років досвіду роботи
  Кандидат медичних наук, доцент
 • Директор +

  Директор
  Світлана Олексіївна Біда
  CAP, кандидат економічних наук, доцент
 • 1

Відгуки Пацієнтів

Не знаєте якому лікарю-стоматологу довіритись? Рекомендації та відгуки - найкращий путівник по клінікам Києва.

   Так склалось, що навколо будинку, де живемо, достатньо стоматологічних клінік, а я запланувала комплексне лікування, тому обійшла всі в пошуках найкращої для мене. І знайшла її – найкращу клініку!!!, де адекватні ціни, найстильніший та сучасний інтер’єр, де лікарі дуже добре знають свою справу та не нав’язують зайвих послуг.
Зубна епопея була довгою через мій запущений стан.
   Але за цей період лікар Олександр Віталійович Поламарчук став другом, психологом, натхненником. Всю свою родину перевлу на лікування сюди.
Дякую за відмінний сервіс. У мене ні разу не було відчуття конвеєра, що так часто буває в клініках з великим напливом клієнтів. Дякую за індивідуальний підхід та вощу клієнтоорієнтованість! Буду рекомендувати всім.
   Рекомендую лікарів цієї клініки! Лікуюсь у них 10 років, часто зверталась з нестандартними проблемами (вже так повелося у мене))) – допомагали завжди професійно, акуратно та надійно. Тетяна Григорівна – чудовий лікар, Олексій Віталійович – зробить/поставить все наче рідне,
   Роман – порадує брекетами, як додатковий аксесуар до іміджу, допоможе вирівняти, підтягнути, витягнути те, що не росте))), Олександр – надзвичайно уважний та професійний молодий лікар. І так, я у всіх них побувала в кріслі – говорю не за чутками! :)
   Нарешті закінчилась моя зубна епопея! Не так давно, маючи за плечима негативний досвід горе-лікування в іншій клініці, за порадою друзів звернувся в Академічну стоматологію на Чавдар, куди не без тремтіння в колінках прийшов переліковуватись після, з дозволу сказати, «стоматологів»). Сказати, що після зубного «апгрейда» залишився задоволеним, - нічого не сказати! Досвідчений персонал, новітні технології, матеріали та обладнання, ввічливі та уважні співробітники, приємні ціни, ну і , звичайно – результат, що перевершив найсміливіші очікування!
   Імплантат – високої якості, робота - Имплант – высочайшего качества, робота – бездоганна, больових наслідків – ніяких, посміхаюсь – знову широко на всі 32!) Рекомендую - беззастережно і неодмінно! ) Окрема вдячність стоматологу-ортопеду – Олексію Біді та стоматологу-хірургу Олександру Тимофєєву та щирі вітання всьому персоналу Академічної стоматології з нагоди Міжнародного Дня зубного техніка, який з цього року урочисто зобов’язуюсь із задоволенням святкувати щорічно! )
   Лікувалась у Віталія Івановича та Олексія Віталійовича уже дуже давно, робота складна, багато хто відмовлявся братися Пройшовши через купу клінік і лікарів, зрозуміла, що таких золотих рук як у них та елементарного теплого, людяного ставлення – мені не знайти!)))). Вони справжні професіонали, причому, по-моєму, у всіх областях стоматології.
Я повністю лікувала всі зуби, видаляла, встановлювала імплантати (стоматолог-хірург Тимофєєв Олександр Олексійович), коронки… Все пройшло дуже вдало і у мене гарна посмішка.
   Потім по моїх стопах пішов чоловік. Лікувався у лікаря Сидоренко Тетяни Григорівни.Проводилось пломбування кореневих каналів під контролем сучасного рентгенодіагностичного обладнання на кожному етапі лікування!Потім також у Тимофєєва встановили імплантати та Олексій Віталійович протезував.
Тепер рекомендую всім свої друзям та знайомим цих лікарів!!
Сервіс, уміння знайти підхід до кожного пацієнта – викликає захоплення.
Рекомендую і надалі тримати такий високий рівень лікування.
Удачі!!! Здоров’я!!! Процвітання!!!))))
   У кого є пародонтит (пародонтоз), той мене зрозуміє. Ясна запалені, ниють, ні вкусити, ні прожувати. Та й (о жах!) свіжість подиху під питанням.
   За 20 років цієї біди черевики стоптала по клінікам, пародонтологам. Лікування завжди одне: уколи лінкоміцину в ясна. Боляче і ... неефективно. Уже через тиждень запалення повертається. Під подушкою тримала зубну пасту «від пародонтозу» - вночі мастити ясна, коли болить і спати не дає.
Поки щасливий випадок не привів до Сидоренко Тетяні Григорівні. О чудо! Після тижня лікування запалення затихло! Я вперше за довгі роки поневірянь відчула полегшення!
   «Ви - чарівник ?!» - запитую. Тетяна Григорівна сміється.
   Тепер кожні півроку проходжу у Тетяни Григорівни лікування. Ожила! Як ви думаєте, які почуття я відчуваю до лікаря, який врятував мене від багаторічних страждань? Так. Найдобріші. Теплі. Щирі.
   Протезувалась я в приватній клініці з приємним обходженням. Робота була чимала: міст один, міст інший, бюгель вниз, бюгель вгору. Але коли конструкцію закінчили і поставили на місце – щастя не сталося. У роті виявився злий кастет. Їсти – боляче. Не їсти – теж боляче. Особливо вночі. Коли вся країна спала, я блукала по кухні з полосканням і накладала на ясна примочки з прополісу. Але полегшення не було.
   Півроку я страждала, бажаючи зберегти дорогу конструкцію, сподіваючись: звикну, то й полюблю. Через півроку страждань добрі люди привели мене до лікаря з хорошою репутацією. Так я потрапила до Олексія Віталійовича. Конструкцію довелося розібрати до нуля.
Деякі зуби переліковували, з деякими розпрощалися, знімали запалення. І займалися моїм складним протезуванням спочатку.

 

   Коли ж робота була закінчена, виявилося, що щастя – є! Тільки так і зрозумієш вираз: «Відчуйте різницю!». Знайомим розповідаю, що є талановитий лікар, якому під силу найскладніше протезування. Прізвище не вказую, адже, коли посміхаюсь на роботі, всі думають, що ця краса - моя природня. Дорогий Олексій Віталійович, рятівник, прийміть мою сердечну подяку та побажання добра і процвітання! І будьте, будь ласка, здорові! … Для нашої користі!
   У сина 4,5 року з'явилися проблеми із зубами, потрібно було лікувати 2 зубика. Я дуже хвилювалась, адже перший досвід лікування зубів для дитини – вирішальний. Синові полікували 2 зуба, він навіть не пискнув, враховуючи, що в одному довелося ампутувати нерв. Все зробили безболісно, ​​лікар був на зв'язку зі мною по телефону, повідомив ситуацію, похвалив дитину. Подарували наклейки. Дитина задоволений і абсолютно спокійний. Бабусі теж в клініці полікували зуби, вона залишилася з чудовими враженнями про лікаря, повідомивши, що все було акуратно.
   У клініці ввічливо обслужили, уважно все оглянули. Безболісно, ​​якісно і акуратно. Дуже рекомендую відвідати клініку всім. Для мене великий показник, що дитина щаслива після відвідин стоматолога. Спасибі професійним лікарям і організації за роботу.
PS: зі мною велася електронне листування про лікування і відвідування клініки дуже оперативно. Увечері мені відповідали на дзвінки. 5+ за всіма параметрами!
 • Крістіна
  Циба
  21.09.2016р.
 • Світлана
  Гергелевич
  11.09.2016р.
 • Олександр
  Баглій
  25.07.2016р.
 • Теяна
  Авраменко
  07.06.2016р.
 • Ірина В.
  12.04.2016р.
 • Ірина В.
  12.04.2016р.
 • Ана
  Мазорук
  18.02.2016р.

Послуги

Звернувшись в клініку Академічна стоматологія, Ви отримаєте грамотну, дохідливу і кваліфіковану консультацію головного лікаря клініки Олексія Віталійовича Біди, кандидата медичних наук, доцента. При цьому Вам запропонують не менше 3-х варіантів рішення кожного клінічного випадку і вартості лікування залежно від матеріалів, методики, конструкції, часу виконання роботи.

Залежно від показань та обраного плану лікування Вас направлять до лікаря-стоматолога відповідної спеціалізації: терапевт, пародонтолог, ортодонт, хірург, ортопед. У результаті Ваша порожнина рота повністю санована.

Завдяки кадровому складу та матеріально-технічній базі клініка Академічна стоматологія пропонує повний спектр стоматологічних послуг на високому професійному та якісному рівні.

 •   Консультації докторів медичних наук, професорів та кандидатів медичних наук, доцентів за фахом стоматологічного профілю.
 •   Профілактика стоматологічних захворювань. Професійна профілактика стоматологічних захворювань та гігієна порожнини рота (ультразвуковий скейлінг, зняття надясеневих і підясеневих зубних відкладень), навчання повсякденної гігієни порожнини рота, основ раціонального харчування та здорового способу життя.
 • Терапевтична стоматологія. Лікування карієсу, пульпіту і періодонтиту, профілактика та лікування гінгівітів, естетична реставрація анатомічної форми зубів.
 •   Пародонтологія. Лікування захворюваню тканин пародонту.
 •   Ортопедична стоматологія. Зубне протезування. Усі види конструкцій та технологій виготовлення незнімних і знімних зубних протезів. Протезування з опорою на дентальних імплантатах.
 •   Хірургічна стоматологія. Видалення зубів, хірургічна підготовка до протезування, пластика тканин порожнини рота, дентальна імплантація.
 •   Ортодонтія. Лікування аномалій та деформацій зубощелепної системи із застосуванням сучасних знімних (ортодонтичні апарати) і незнімних (брекет-стистеми) методик.
 • Стоматологічний туризм.
 •   Навчальні курси для лікарів.

Керівники підрозділів

 • Терапевтична стоматологія +

  Терапевтична стоматологія
  Тетяна Григорівна Сидоренко
  36 років досвіду роботи
  Лікар вищої категорії
 • Ортопедична стоматологія +

  Ортопедична стоматологія
  Віталій Іванович Біда
  36 років досвіду роботи
  Доктор медичних наук, професор, лікар вищої категорії
 • Ортодонтія +

  Ортодонтія
  Роман Григорович Оснач
  14 років досвіду роботи
  Кандидат медичних наук
 • Хірургічна стоматологія +

  Хірургічна стоматологія
  Олександр Олексійович Тимофєєв
  22 роки досвіду роботи
  Доктор медичних наук, доцент, лікар вищої категорії
 • 1

Наші лікарі

Головний лікар клініки Олексій Віталійович Біда, кандидат медичних наук, доцент, лікар-стоматолог-ортопед сформував команду лікарів-професіоналів з науково-практичним досвідом роботи 10-35 років. Висока кваліфікація лікарів-стоматологів клініки визнається тим, що крім лікувальної діяльності, лікарі займаються ще науковою, викладацькою, а також громадською діяльністю.

Олексій Віталійович Біда

Олексій Віталійович Біда

КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ

Головний лікар Лікар-стоматолог-ортопед

Великі справи потрібно здійснювати не роздумуючи, щоб думка про небезпеку не послаблювала відвагу і швидкістьЮлій Цезар
Віталій Іванович Біда

Віталій Іванович Біда

ДОКТОР МЕДИЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОР

Лікар-стоматолог-ортопед вищої категорії

Менше говоріть. Більше робіть. Слова покажуть Ваш розум, дії - Вашу значимістьБенджамін Франклін
Тетяна Григорівна Сидоренко

Тетяна Григорівна Сидоренко

 

Лікар-стоматолог-терапевт вищої категорії

Успіх - це встигнутиМ. Цвєтаєва
Олександр Олексійович Тимофєєв

Олександр Олексійович Тимофєєв

ДОКТОР МЕДИЧНИХ НАУК, ДОЦЕНТ

Лікар-стоматолог-хірург вищої категорії

Песиміст бачить труднощі у кожній можливості; оптиміст бачить можливість в кожній труднощіВіл'ям Черчиль
Роман Григорович Оснач

Роман Григорович Оснач

КАНДИДАТ МЕДИЧНИХ НАУК

Лікар-стоматолог-ортодонт

Людська природа: зневажати прихильних до себе, та поважати тих, хто не прогинається перед намиФукідід
Олександр Віталійович Біда

Олександр Віталійович Біда

 

Лікар-стоматолог

Життя полягає не в тому, щоб знайти себе. Життя полягає в тому, щоб створити себеДжордж Бернард Шоу
Олександр Віталійович Поламарчук

Олександр Віталійович Поламарчук

 

Лікар-стоматолог- терапевт

Час не любить, коли його витрачають даремно.Генрі Форд
no image

Стефанія Олександрівна Григор’єва

 

Лікар-стоматолог

Вийдіть із зони комфорту і ви зміните своє життя.Брайан Трейсі

Роботи

Поєднання наукових розробок з практичною діяльністю – запорука гарантовано якісного результату

Ціни

Ми пропонуємо мінімум 3 варіанти вартості лікування та вирішення кожного клінічного випадку залежно від матеріалів, методики, конструкції, часу виконання роботи.

 • Терапевтична стоматологія
 • Ортопедична стоматологія
 • Ортодонтія
 • Хірургічна стоматологія
 • Навчальні курси для лікарів
Консультація стоматолога-терапевта 100
 • Профілактика та гігієна

  Навчання правилам гігієни порожнини рота 150
  Зняття твердих зубних відкладень (зубний камінь) ультразвуком (1 щелепа) 200 - 300
  Зняття зубного нальоту апаратом швейцарського виробництва AIR-FLOW Handy 2+, EMS (1 щелепа) 300 - 500

  Комплексна професійна гігієна порожнини рота: зняття зубного нальоту апаратом AIR-FLOW Handy 2+, зняття твердих зубних відкладень (зубний камінь) ультразвуком, полірування поверхні зубів професійною пастою (2 щелепи)

  1 000 - 1 500
  Професійне фторування (1 зуб) 130
  Професійне фторування (2 щелепи) 800 - 1000
  Герметизація фісури одного зуба 200 - 400
  Ремінералізуюча терапія зубів 300
  Відбілювання зубів системою Beyond Polus Advanced 30-45хв. (2 щелепи) 4 000 - 5 500
 • Лікування карієсу, пульпіту і періодонтиту

  Швидка допомога (розкриття зуба) 250
  Швидка допомога (розкриття зуба і пов’язка з девіталізуючою пастою) 300
  Видалення старої пломби 100-200
  Ізолююча прокладка 150-300
  Лікувальна тимчасова пломба 220-350
  Пломба із склоіномерного цементу (середній карієс) 400-500
  Пломба із склоіномерного цементу (глибокий карієс) 500-600
  Пломба із фотополімерного композитного матеріалу (поверхневий карієс) 400-600
  Пломба із фотополімерного композитного матеріалу (середній карієс) 500-650
  Пломба із фотополімерного композитного матеріалу (глибокий карієс) 450-700
  Художня реставрація 1-го зуба 1000-2000
  Тимчасове пломбування 1-го каналу кальцевмісним препаратом 200-300
  Інструментальна та медикаментозна обробка кореневих каналів 150-300
  Механічне та хімічне розширення кореневого каналу 250-600
  Постійне пломбування одного кореневого каналу 250-600
  Видалення стороннього тіла із кореневого каналу від 500
  Видалення анкерного штифта 200-250
  Розпломбування кореневого каналу 250-600
  Закриття перфорації матеріалом PRO ROOT 200-300
  Тимчасова пломба 100
  Знімок рентгенівський 80
  Накладання антисептичної пов'язки в один кореневий канал 100-200
  Накладання пов'язки з девіталізуючою пастою 250
  Накладання м'якого ретрактору губ (OptraGate) 120
  Накладання кофердаму 100-150
  Анестезія інфільтраційна 130-180
  Анестезія провідникова 160-200
  Анестезія аплікаційна в ділянці 2-х зубів 60-80

   

 • Пародонтологія

  Консультація стоматолога-терапевта-пародонтолога 100
  Огляд порожнини рота, визначення пародонтологічного статусу 200
  Зняття зубного каменю та нальоту інструментальним способом (2 щелепи) 300-400
  Зняття зубних відкладень, нальоту ультразвуком (1 щелепа) 200-300
  Зняття зубних відкладень, нальоту ультразвуком (1 зуб) 50
  Професійна чистка зубів (1 щелепа) 200-500
  Кюретаж пародонтальних кишень в ділянці 2-х зубів 100-200
  Накладання лікувальної пов'язки на ясна та ясеневі кишені (1 сегмент) 70
  Медикаментозна обробка пародонтальних кишень в ділянці 2-4-х зубів 70-120
  Лікувальна аплікація на всі зуби 200-300
  Шинування 1-го зуба шинуючою стрічкою та фотополімерним матеріалом від 500
  Визначення травматичної оклюзії та вибіркове пришліфовування зубів 200-300
  Шинування 1-го зубу 500
  Фотодинамічне лазерне лікування пародонтальних кишень, 1 щелепа 1500-2000
  Фотодинамічне лазерне лікування пародонтальних кишень 1-го зуба 250-300

   

Консультація доктора медичних наук, професора, стоматолога-ортопеда зі складанням плану лікування 500
Консультація головного лікаря, кандидата медичних наук, доцента, стоматолога-ортопеда зі складанням плану лікування 300
Консультація стоматолога-ортопеда 100
 • Протезування

  Пластмасова коронка, виготовлена непрямим способом 500 – 600
  Пластмасова коронка, виготовлена прямим способом 600 – 800
  Суцільнолита коронка 1 000 – 1 300
  Металокерамічна коронка

  2 200 – 2 900

  Коронка з безметалової прес-кераміки 6 000 – 8 000
  Безметалова керамічна коронка на основі діоксиду цирконію 6 500 – 8 000
  Вінір керамічний 6 500 – 8 000
  Вкладка куксова (кобальт-хромовий сплав) 600
  Вкладка куксова розбірна (кобальт-хромовий сплав) 700
  Вкладка куксова металева з керамічним облицюванням 1 500 – 2 000
  Вкладка керамічна (прес-кераміка) 5 000 – 6 000
  Вкладка керамічна (діоксид цирконію) 6 500 – 8 000
  Вкладка куксова з діоксиду цирконію 3 000
  Іммедіат протез 1 500 – 2 000
  Частковий знімний протез (акрил) 3 500 – 4 000
  Частковий знімний протез (нейлон) 4 000 – 6 000
  Повний знімний протез 3 500 – 4 500
  Бюгельний протез (кламерний) 7 000 – 9 000
  Бюгельний протез із замковою системою фіксації (2 замка, 2 фрезерування) 9 000 – 11 000
  Бюгельний протез із замковою системою фіксації односторонній (1 замок, 1 фрезерування) 4 500 – 5 500
  Ремонт знімного протезу 300 - 1 500
  Приварка 1-го зуба до часткового знімного протезу 500 – 700
  Приварка 1-го зуба до бюгельному знімного протезу 600 - 1 000
  Заміна матриці 400 – 600
  Перебазування часткового знімного протезу 700 - 900
  Перебазування повного знімного протезу 900 - 1 100

   

 • Протезування на дентальних імплантатах

  Фрезерування абатменту 1 000
  Виготовлення індивідуально-модельованого абатменту з кобальт-хромового сплаву (без вартості платформи) 1 700 – 2 700
  Виготовлення індивідуально-модельованого абатменту з діоксиду-цирконію (без вартості платформи) 3 000 – 4 500
  Встановлення та обтурація абатменту 1 000
  Металокерамічна коронка на імплантаті 3 000 - 3 500
  Безметалова прес-кераміка на імплантаті 5 500 - 7 500
  Безметалова кераміка на основі діоксиду цирконію на імплантаті 5 500 - 7 500
  Знімна конструкція на імплантатах

  вартість залежить від кількості та

  виробника дентальних імплантатів

 • Допоміжні маніпуляції

  Діагностична модель (1 щелепа) 150-200
  Виготовлення моделі wax-up (1 щелепа) 200-1000
  Альгінатний відбиток 100-150
  Частковий силіконовий відбиток 120-200
  Повний силіконовий відбиток (С silicone) 130-200
  Повний силіконовий відбиток (A silicone) 300-400
  Цементування 1-ї одиниці на склоіономерний цемент 150-250
  Цементування 1-ї одиниці на цемент подвійного твердіння 350-500
  Цементування 1-ї одиниці на тимчасовий цемент 60-100
  Відбиток з використанням трансферів 500-1300
  Використання кожного додаткового трансферу 450-700
  Виготовлення індивідуальної ложки 300-400
  Визначення та фіксація центрального співвідношення щелеп 500-800
  Зняття штампованої коронки 100-180
  Зняття металокерамічної коронки 200-250
  Зняття суцільнолитої коронки 250-300
Консультація стоматолога-ортодонта 200
Аналіз телерентгенограмм (ТРГ) пацієнта зі скелетними патологіями 2-го і 3-го класу за Енглем (включає аналіз з прогнозом лікування та план лікування) 300
 • Лікування патологій зубів і прикусу з використанням знімної апаратури

  Ортодонтичний апарат однощелепний до 4-х елементів (без гвинта) 1 500
  Ортодонтичний апарат однощелепний з гвинтом до 4-х елементів 2 000
  Ортодонтичний апарат зі складними гвинтами більше 4-х елементів 2 500
  Ортодонтичний апарат двощелепні дії 3 000
  Багатофункціональний трейнер 1 400
  Ортодонтичний апарат для розриву піднебінного шва 1 800
  Дісталізуючий ортодонтический апарат 1 700
  Піднебінний бюгель 1 300
  Ремонт ортодонтичного апарату 450
  Корекція знімної ортодонтичної апаратури 100
  Еластопозіціонер 8 000 - 10 000
 • Лікування патологій зубів і прикусу з використанням незнімної апаратури

  Металева брекет-система Ormco (США), 1 щелепа 8 000
  Керамічна брекет-система Encore, Ortho Technology (Корея), 1 щелепа 10 000
  Сапфірова брекет-система Ormco (США), 1 щелепа $500

  Самолігуюча металева брекет-система Damon Q, Ormco (США), 1 щелепа

  $500
  Самолігуюча сапфірова брекет-система Damon Clear, Ormco (США), 1 щелепа $750
  Лінгвальні брекети Ormco (США), 1 щелепа 22 000
  Корекція незнімного ортодонтичного апарату з використанням еластичної та металевої лігатур 160
  Планова заміна звичайної дуги і фіксуючих еластичних елементів 170
  Планова заміна NiTi дуги і фіксуючих еластичних елементів 210
  Планова заміна NiTi дуги і фіксуючих еластичних елементів з покриттям 250
  Установка дуги с торком 300
  Установка реверсивної дуги 280
  Фіксація ортодонтичного кільця або замку (1 одиниця) 190
  Фіксація ортодонтичної кнопки (1 одиниця) 100
  Повторна фіксація ортодонтичного кільця або замку 150
  Вісімоподібне плетиво (Laceback Ligatures) з обох сторін 120
  Еластичний ланцюжок 120
  Міжщелепні еластики 60
  Повторна фіксація одного брекета (без вартості елементу) 150
  Повторна фіксація одного брекета (з вартістю нового елемента) 500
  Зняття брекетів з однієї щелепи 500
  Зняття ретейнеру з однієї щелепи 300
 • Фіксація результатів ортодонтичного лікування

  Термопластична каппа на одну щелепу 1200
  Незнімний ретейнер на шість зубів 1200
  Установка прикраси на 1 зуб (без вартості прикраси) 200
  Професійна гігієна порожнини рота при використанні брекет системи (1 щелепа) 200
Консультація стоматолога-хірурга 100
Анестезія інфільтраційна 130 – 180
Анестезія провідникова 160 - 200
Анестезія аплікаційна 60 - 80
Видалення 1-го зуба 500 – 1 000
Видалення рухомого зуба 200 – 300
Атипове видалення 1-го зуба 1 000 – 1 500
Встановлення імплантату “Bego” (Німеччина) 450 євро
Другий хірургічний етап (установка формувача ясен) 0
Ушивання лунки зубу 0
Підсадка кісткового матеріалу (без вартості матеріалу) 2 500 – 3 500

Акція

Стоматологічна клініка «Академічна стоматологія»

Copyright © 2015 - Академічна стоматологія